Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 235/40 R18 95Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro235/40 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347450
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  129,4 €

Цена по парче

129,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот