Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 215/60 R17 96H

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692347245
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  103,8 €

Цена по парче

103,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,49 €

Назад кон врвот