Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 215/50 R18 92W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro215/50 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347214
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  144,2 €

Цена по парче

144,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот