Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 205/50 R17 93Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro205/50 R17 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347146
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  122,7 €

Цена по парче

122,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,47 €

Назад кон врвот