Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 255/60 R18 112V

Vredestein

Vredestein Quatrac 5255/60 R18 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692328640
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  199,6 €

Цена по парче

199,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6 €

Назад кон врвот