Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 235/45 R18 98Y

Vredestein

Vredestein Quatrac 5235/45 R18 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692325861
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  232 €

Цена по парче

232 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,48 €

Назад кон врвот