Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 205/60 R15 91V

Vredestein

Vredestein Quatrac 5205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692315565
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  79,1 €

Цена по парче

79,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот