Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 195/50 R15 82H

Vredestein

Vredestein Quatrac 5195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692315596
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  122,5 €

Цена по парче

122,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот