Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 185/60 R14 82H

Vredestein

Vredestein Quatrac 5185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692315695
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  51,3 €

Цена по парче

51,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот