Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 175/80 R14 88T

Vredestein

Vredestein Quatrac 5175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692316388
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  65,1 €

Цена по парче

65,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,71 €

Назад кон врвот