Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 225/70 R16 103H

Vredestein

Vredestein Quatrac225/70 R16 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692358487
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  114,7 €

Цена по парче

114,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот