Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 205/65 R15 94H

Vredestein

Vredestein Quatrac205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692358401
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  81,1 €

Цена по парче

81,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот