Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 205/60 R16 96V

Vredestein

Vredestein Quatrac205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358272
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  93,1 €

Цена по парче

93,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот