Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 195/45 R16 84V

Vredestein Quatrac
Vredestein Quatrac
Vredestein

Vredestein Quatrac195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358289
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  97,9 €

Цена по парче

97,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот