Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 Winter 205/70 R15 106/104R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 Winter205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692335167
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  66,7 €

Цена по парче

66,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,61 €

Назад кон врвот