Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 Winter + 225/65 R16 112/110R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 Winter +225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692361715
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  118,9 €

Цена по парче

118,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот