Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 Winter + 215/65 R16 109/107R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 Winter +215/65 R16 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692361722
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  129,4 €

Цена по парче

129,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот