Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 Winter + 205/70 R15 106/104R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 Winter +205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692361807
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  96,3 €

Цена по парче

96,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,18 €

Назад кон врвот