Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 235/65 R16 115/113R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692341939
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  124,5 €

Цена по парче

124,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот