Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 195/75 R16 110/108R

Vredestein

Vredestein Comtrac 2195/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692341656
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  96,6 €

Цена по парче

96,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот