Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 195/70 R15 104/102R

Vredestein Comtrac
Vredestein Comtrac
Vredestein

Vredestein Comtrac195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692034046
ЕУ Етикета:
F
C
69 dB

Највисока цена:  69,4 €

Цена по парче

69,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот