Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 235/65 R16 115/113R

Viking

Viking WinTech Van235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069794508
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  170,2 €

Цена по парче

170,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот