Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech Van 205/75 R16 110/108R

Viking

Viking WinTech Van205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069795710
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  102,4 €

Цена по парче

102,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот