Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 275/45 R20 110V

Viking

Viking WinTech275/45 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800179
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  163,4 €

Цена по парче

163,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,86 €

Назад кон врвот