Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 255/55 R18 109V

Viking

Viking WinTech255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800162
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  115,2 €

Цена по парче

115,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,86 €

Назад кон врвот