Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 255/50 R19 107V

Viking

Viking WinTech255/50 R19 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069800155
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  171,3 €

Цена по парче

171,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,01 €

Назад кон врвот