Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/55 R17 98V

Viking

Viking WinTech215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069799985
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  99,4 €

Цена по парче

99,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот