Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 215/50 R17 95V

Viking

Viking WinTech215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069799961
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  74,6 €

Цена по парче

74,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот