Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 205/65 R15 94T

Viking

Viking WinTech205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799954
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  103,5 €

Цена по парче

103,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот