Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 205/50 R17 93V

Viking

Viking WinTech205/50 R17 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069799909
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  113,7 €

Цена по парче

113,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот