Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 195/50 R15 82H

Viking

Viking WinTech195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069799831
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  89 €

Цена по парче

89 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот