Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 185/65 R15 88T

Viking

Viking WinTech185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069001002
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  56,6 €

Цена по парче

56,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот