Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 145/80 R13 75T

Viking

Viking WinTech145/80 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069800216
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  47,5 €

Цена по парче

47,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4 €

Назад кон врвот