Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 205/65 R16 107/105T

Viking

Viking TransTech II205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069547012
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  100,7 €

Цена по парче

100,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот