Споредете до 4 продукти:

Viking TransTech II 195/75 R16 107/105R

Viking

Viking TransTech II195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024069546992
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  77,7 €

Цена по парче

77,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот