Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 275/45 R20 110Y

Viking

Viking ProTech NewGen275/45 R20 110Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002320
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  138,1 €

Цена по парче

138,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,92 €

Назад кон врвот