Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 265/50 R19 110Y

Viking

Viking ProTech NewGen265/50 R19 110Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002412
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  138,1 €

Цена по парче

138,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,86 €

Назад кон врвот