Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 255/65 R16 109H

Viking

Viking ProTech NewGen255/65 R16 109H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069002344
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  92,9 €

Цена по парче

92,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,92 €

Назад кон врвот