Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 255/50 R19 107Y

Viking

Viking ProTech NewGen255/50 R19 107Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002252
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  121,3 €

Цена по парче

121,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,92 €

Назад кон врвот