Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 245/40 R19 98Y

Viking

Viking ProTech NewGen245/40 R19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069000319
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  108,6 €

Цена по парче

108,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот