Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/65 R17 102H

Viking

Viking ProTech NewGen225/65 R17 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069002139
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  92,5 €

Цена по парче

92,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,76 €

Назад кон врвот