Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/50 R17 98Y

Viking

Viking ProTech NewGen225/50 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069001576
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  73,1 €

Цена по парче

73,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот