Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 225/35 R19 88Y

Viking

Viking ProTech NewGen225/35 R19 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002276
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  107,1 €

Цена по парче

107,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот