Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/60 R17 96V

Viking

Viking ProTech NewGen215/60 R17 96V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001668
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  94,3 €

Цена по парче

94,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,89 €

Назад кон врвот