Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/60 R16 99V

Viking

Viking ProTech NewGen215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001637
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  97 €

Цена по парче

97 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот