Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 215/55 R16 93V

Viking

Viking ProTech NewGen215/55 R16 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069002122
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  98,2 €

Цена по парче

98,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот