Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 195/60 R15 88V

Viking

Viking ProTech NewGen195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069001514
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  57,8 €

Цена по парче

57,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот