Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech HP 245/40 R17 91V

Viking ProTech HP
Viking ProTech HP
Viking

Viking ProTech HP245/40 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  68,9 €

Цена по парче

68,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот