Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 195/65 R16 104/102T

Viking

Viking FourTech Van195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069000036
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  89 €

Цена по парче

89 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот