Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech Van 195/60 R16 99/97H

Viking

Viking FourTech Van195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069000043
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  98,7 €

Цена по парче

98,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот